ТОП-4 детективів тижня: рейтинг німецької мережі книгарень Thalia

Scott Bergstrom, Cruelty

Скотт Бергстром, “Жорстокість”

Ця книга дуже нагадує блокбастер.

Після того, як мати Гвен вбили десять років тому, з рідні у неї залишився лише батько. У справах батькові необхідно поїхати до Парижа. Через деякий час після його від’їзду, до Гвен навідуються два незнайомці, які розповідають неймовірну історію: тато Гвен – агент ЦРУ. Він безслідно зник під час виконання чергового завдання. Де він? Його викрали, чи він більше не хоче співпрацювати з секретними службами? Через деякий час безрезультатних пошуків з боку ЦРУ Гвен сама починає розшукувати батька. Для цього вона мусить подорожувати різними країнами, навіть континентами. Небезпека переслідує Гвен постійно. З часом вона починає розуміти: щоб перемогти ворога потрібно використовувати його методи. А ще треба стати таким самим безжальним та жорстким, як він!

 

Klaus-Peter Wolf, Ostfriesentod

Клаус-Пітер Вольф, “Смерть у Східній Фрізії”

Автор роману тримає читача в напрузі до останньої сторінки: працівницю поліції Анн Катрін Клаас звинувачують у вбивстві! Культовий автор Клаус-Пітер Вольф затягує нас у вир маніпуляцій, брехні та спокуси.

Гірше обставини вже скластися не могли: дорожня поліція сфотографувала машину Анн Катрін за порушення правил дорожнього руху. Але вона не могла бути там у той час. Навіть більше, її там точно не було. Проте це ще не кінець пригодам. Поліціянтку звинувачують у тому, що вона застрелила жінку, використовуючи власну службову зброю. Всі докази свідчать про причетність Анн Катрін до скоєння злочину. Хтось удає Анн Катрін. Хтось убиває, прикриваючись її іменем. Хтось планує знищити її. Неймовірно віроломна, але захоплююча історія: читач стає свідком несправедливості, яка нікого не залишить спокійним.

 

 

 

Yann Sola,  Gefährliche Ernte

Янн Зола “Небезпечний урожай”
На пагорбах мальовничого французького узбережжя Кот-Вермей під гарячим серпневим сонцем дозріває виноград. Для Переза, контрабандиста ласощів і відомого розпусника, літо та шкільні канікули – це найгірша пора року. До містечка Баніульс приїхало так багато туристів, що він не встигає з нелегальними поставками солодощів. До того ж, його донька вирішила війти заміж за чоловіка, якого позаочі називають “бобовим деревом”. Коли у виноградниках Переза, які ще належали його татові, знайшли мертве тіло, містечко відразу прокинулося від літньої сплячки.
Слідчі почали навідуватися у виноградники та влазити у справи Переза. Адже на їхню думку, найкращий сорт винограду Креус, який допомагає вижити Перезу у складних економічних умовах, має пряме відношення до смерті невідомого.
Тепер Перез, який вважає себе слідчим-любителем, бере пошук вбивці у свої руки. Дуже скоро він зрозуміє, що маленьке містечко є сценою для великих політичних та родинних трагедій.

 

Åsa Ericsdotter, Epidemie

Аса Еріксдоттер “Епідемія”

Епідемія ожиріння – це бомба уповільненої дії. Для того, щоб запобігти катастрофі такого масштабу, Швеція має повністю змінитися. До влади прийшла “Партія здоров´я”, яку очолює Йохан Сверд. Її політична програма: звільнити народ Швеції від жирової залежності. Кожний громадянин країни отримає класифікацію, згідно його ваги та індикатору жиру. Також молодий вчений Ландон, який шукає свою наречену Хелену, мусить пройти цю процедуру.

Під час пошуків він розуміє, що зміни в країні відбуваються занадто швидко та жорстоко. Яка доля чекає на людей з надмірною вагою? Що ховається за назвою чисельних “Таборів жиру”?